kapat× Destek
PROXİLYT YÜZEY DEZENFEKTANI UYGULAMASI
Dezenfektan uygulaması

NET YAPI NİLÜFER BAHÇESİ SİTESİ 
PROXİLYT YÜZEY DEZENFEKTANI UYGULAMASI

Site görevlisi Ali Boyraz tarafından yapılan dezenfektan uygulaması koruyucu elbise, makine ve dezenfektan site yönetimi tarafından sağlanmıştır. Her hafta belirli günlerde ve ihtiyaç duyulduğunda her an yapılacaktır. Dezenfektan makinası ve diğer araç gereçler siteye aittir.
Halk sağlığı, İş sağlığı ve site güvenliği açısından Net yapı Nilüfer Bahçesi sitesinde COVİD 19 virüslerine karşı dezenfektan uygulaması yapacağımız PROXİLYT marka ürünün özellikleri
Sağlık Bakanlığı onaylı Proxilyt Yer ve Yüzey Dezenfektanı olarak, Nano teknoloji ile Türkiye’de üretilmekte olup Helal,İso 9001 ve yi üretim belgelidir.%100 yüz yerli üretimdir. 
Silinebilir tüm yatay ve dikey yüzeylerde hızlı ve etkin dezenfeksiyon sağlar. İnsan, Hayvan, bitki ve Çevreye zararı yoktur
 Tüm kullanılabilir cihaz, ekipman ve aletlerinin dezenfeksiyonunda güvenle kullanılır, Kimyasal madde içermez, Su bazlıdır.
Asansör kapıları, Klozet, lavabo, musluk, kapı kolu gibi sıklıkla el ve cilt temasının olduğu alanlarda etkin dezenfeksiyon sağlar. Suya dayanıklı tüm zemin, duvar, tavan gibi sert ve hassas yüzeylere (metal, alüminyum, cam, seramik, mermer, ahşap, plastik v.b) zarar vermez.
Not: Dezenfektan makinası A Blok daire 8 sahibi Rıza Tepe tarafından siteye hediye edilmiştir

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.