kapat× Destek
NET Yapı Niüfer Bahçesi Sitesi yönetimi ve denetimi olarak 2021 yılı ilk toplantısı gerçekleştirldi
Site Yönetimi 2021 yılı ilk toplantısını gerçekleştirdi

NET Yapı Niüfer Bahçesi Sitesi yönetimi ve denetimi olarak 2021 yılı ilk toplantısında Muhasebe, aidat, masraflar, tahakkuk ve tahsilat takibi, gelir-gider dengesi Aralık ayı itibarı ile sağlanmıştır. Aidatların tamamı ödenmiştir

Site yönetim olarak yeni dönem programımızda, Net yapı firması ile istişare ve diyalog içinde yaptığımız çalışmalarda sosyal alanlar olan yüzme havuzu, spor merkezi ve sauna gibi tesislerin ile birlikte sosyal alanların tamamlanması ve pandemi sonrası ve kurallara uygun olarak hizmete açılması ve faaliyete geçmesi sağlanacaktır. Ocak ayında bütün tesisler bitmiş olacaktır

Yönetim olarak Site yaşam kılavuzu kitapçığı, Bütçe planlaması, Personel SGK yönetimi, muhtasar vb. ve beyanı, Muhasebe Apsiyon programı, telefon aplikasyonu ve SMS aplikasyonu ve İşletme bütçesi reel olarak yapılacaktır.

NET Yapı tarafından alınan iskan ile birlikte hem tapu hem de İSKİ aboneliği için kurumlardan onay beklenmektedir.

Otopark girişi ve içine birer tane daha aktif olarak kamera takılmış olup, toplam 6 kamera 24 saat kayıttadır ve Cep telefonuna indirilen uygulama ile bütün kameralar canlı olarak izlenmektedir.

Sığınak içerisinde duş-wc  kapıları,  bahçe ve bina girişleri eksik olan su saatleri kutuları montaj işlemleri yapılmıştır.Makina dairesine su saati montajı yapılmıştır.

Yönetim ve denetim kurulu ile düzenli olarak toplantılar yapılmaktadır

www.nifuferbahcesisitesi.com web sitesine formuna kayıt olmayan daire sakinlerimizin formu doldurması gerekmektedir.

İyi komşuluk ilişkileri içinde Sağlık, huzur ve güvenli bir yaşam dileklerimizle iyi günler diliyoruz

SİTE YÖNETİMİ

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.