kapat× Destek
Net yapı firması tarafından alınan spor malzemeleri cihazları sıfır olup garanti kapsamındadır
Spor salonu malzemeleri kuruldu

Net yapı firması tarafından alınan malzemeler sıfır olup garanti kapsamındadır

İnter spor firmasından alınan Malzemeler Bir adet Profitness 3200 profesyonel koşu bandı, 2 adet 15 kg dumbbell ,2 adet 12.50 kg dumbbell, 2 adet 10 kg dumbbell,  2 adet 2.50 kg dumbbell, bir adet Profitness multi Abjustable Bench ve  bir adet Profitness black dikey bisiklet alınmıştır.

Profitness 3200 profesyonel koşu bandı  gösterge ekranında Hız, zaman, eğim, program, kalori, mesafe, nabız ve body fat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Profitness multi Abjustable Bench  ile Ayarlanabilir mekik sehpasının ayarlanabilir özelliği sayesinde dumbbellınız ile çeşitli göğüs ve omuz hareketleri yapabilirsiniz.

Kondisyon aleti olan Profitness black dikey bisiklet ile Dijital göstergede hız,zaman, mesafe, nabız ve sarf edilen kalori miktarını görme imkanı sağlar.

Program Sayısı,Nabız kontrollü çalışma olanağı Nabız kontrollü çalışma olanağı vardır.

Ağırlık setleri olan kauçuk dambıllar, 2 adet 15 kg dumbbell ,2 adet 12.50 kg dumbbell, 2 adet 10 kg dumbbell,  2 adet 2.50 kg dumbbell sistemleri, ağırlık plakalarını bırakıp-alma esasına dayalı olarak çalıştıklarından standa ihtiyaç duyarlar ve mutlaka standları üstünde kullanılmaları gerekmektedir

Dambıllar, Yere sert bir şekilde kesinlikle bırakılmamalı, atılmamalı. Spor salonlarında kullanılan kauçuk, Cpu veya Tpu kaplamalı, dayanıklı, yekpare dambıllarla kesinlikle karıştırılmamalıdır.

Plates çalışması için platesi topları ve yatağı da spor salonunda bulunmaktadır

Net yapı firmasına Tayyip Bey ve Yılmaz beye ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Kapalı yüzme havuzu ıstma sistemleri ve cihazları alınmış olup, yetkili firma tarafından montaj işlemleri yapılacaktır

Sauna ve Spor salonu kullanım kuralları ile ilgili pandemi kısıtlamaları sonrası bilgi verilecektir

Sağlık dolu günler diliyoruz

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.